Какво представлява ринопластиката? На кого може да се направи?

Какво представлява ринопластиката? На кого може да се направи?

Нарича се още ринопластика ринопластика Хирургията е операция, която се извършва за промяна на формата или размера на носа. Тъй като носът е разположен в центъра на лицето, дори незначителни разлики в носа ще доведат до сериозни подобрения в цялостната привлекателност на лицето. Хирургията на носа е един от най-старите примери за козметична хирургия и все още привлича голямо внимание днес. Резюме на транзакцията -İşlem zamanı:1,5 ila üç saat-Hastanede kalma zamanı:1-2 akşam-Anestezi: Genel anestezi alt kısmında ya da sedasyon ile kısmi uyuşturma-İyileşme zamanı:6 ila 12 ayBurnunuz yüzünüzün merkezinde yer almaktadır, bu nedenden dolayı yüzünüzün görüntüsüne katkı vermekte olan ana etmendir. Burnunuzun nitelikleri ebeveynlerinizden kalıtım ile alınırken, bu nitelikler buluğ devresinde tamamıyla şekillenmeye başlar. Değişik biçim ve ölçülerde burunlara sahip kişilerin yanı sıra, hoş bir burnun ne şekilde gözükmesi gerektiği konusu ile ilgili da birden fazla değişik görüş bulunur.Bazı kişiler burunlarının biçimi ve ölçüsünü beğenmemekte ve bunun neticesinde ринопластика желае да постигне решение. Хора, които са имали увреждане на областта на носа след травма или нараняване. операция на носа Тя мисли за това да има хубав нос. В допълнение към тях, пациенти, които имат респираторни проблеми поради структурата на носа, също искат тази операция. 

 Какво ще ми добави естетиката на носа?

Ринопластика görüntünün yanı sıra çoğu sorunu çözüme ulaştırmakta kullanılıyor. Bunlardan kimileri:-Solunum Problemlerinin İyileştirilmesi. Bu problemle alakadar operasyon işlevsel ринопластика Също наричан. Намаляване на размера и профила на носа. Освен това намаляване ринопластика olarak da adlandırılmaktadır, Burnun ölçülerini ve profilini büyütmek.-Boyutu yükseltmek emeli ile yapılan ринопластика Операцията се нарича аугментационна ринопластика. Операция на носа може да изисква използването на присадка или назален имплант, променящ формата на върха, моста или ноздрите на носа ви. Тази операция включва счупване на носната кост и преструктуриране на хрущяла, коригиране на разстоянието в носа и горната устна. 

 Кой може да си направи естетична хирургия на носа?

Ринопластиката е една от най-извършваните процедури в Турция както за мъже, така и за жени. Кандидатите за ринопластика обикновено се дължат на естетически проблеми в носа. операция на носа olmayı seçerler. Nefes alma problemleri gibi işlevsel problemler yaşamakta olan hastalar da bu işlemi seçmektedir. Bahsedilen işlevsel problemler burun tıkanıklığı ve gürültüyle, yüksek sesli nefes alma gibi sorunları oluşturabilmektedir. Ayrıyeten bu sorunlara sahip insanlar uyurken bu işlevsel problemler yüzünden horlama sorunu çekmektedir.Aşağıdaki maddelerden bir ya da birden çoğuna sahip insanlar rinoplasti için makul aday olarak sayılmaktadır.Burun ölçüsü ve biçiminden memnun olmamak, Burnunuzda travma daha sonrası oluşmuş olan hasar bulunması, Fonksiyonel burun sorunları nedeniyle zorlanarak nefes almak, Gürültüyle horlamak, Sağlıklı sınırların içinde bir vücut kütle endeksine (BMI) sahip olmak, Sağlık hali iyi ve önemli hastalığı olmamak, Zihinsel ve duygusal olarak ameliyata hazır olmak, Ameliyat sonucu için gerçekçi beklentilere sahip olmak.Цени за ринопластика Много е удобно и всеки, който го иска, може да го направи лесно. Цени за ринопластика като цяло е доста подходящо в допълнение към това ринопластика цени като цяло е стабилен   
WhatsApp