Фризьорски център Selda

Saç Ekimi ve
Естетичен

Център Селда, 10 yılı aşkın deneyime sahip ödüllü saç ekim merkezi. Şimdi ücretsiz danışma formunu doldurun ve bu aya özel %20 indirimden yararlanın.

Transfer

Yurtdışından gelen hastalarımızın güvenliği ve konforu için havalimanından kalacakları otele kadar dezenfekte araçlarımızla yardımcı oluyoruz.

Konaklama

Hastalarımıza paketleri dahilinde ise konaklama hizmeti sunuyoruz ve otelden kliniğe olan transfer sürecinde yanında oluyoruz.

Kontrol

Kliniğimizdeki operasyonlarınız tamamlandıktan sonraki süreçte de doktorlarımız durumunuzu kontrol ediyor. Tüm bu süreçlerde deneyimli ekip üyelerimizde size eşlik ediyor.

за нас

Mükemmel Sonuçlar İçin Küçük Dokunuşlar

Selda Hair Center yurtiçinden ve yurtdışından gelen hastalara, teknolojik cihazlar ve modern tıbbi yöntemlerle estetik ve plastik cerrahi, saç ekimi ve medikal estetik alanlarında her türlü hizmeti sunmaktadır.

0 +

Операция

0 %

Memnuniyet

Нашите услуги

FUE Saç Ekimi

Fue yöntemi saç köklerinin, donör bölge olarak seçilen bölgeden tek tek alınarak yani ciltten ayrılarak istenilen bölgeye implant edilmesi işlemidir.

DHI Saç Ekimi

"Doğrudan Saç Ekimi" anlamına gelir. Bu yöntemde choi adlı medikal kalem sayesinde greftler toplanır, ardından yine bu kalem sayesinde alınan saçlar cilde kesi, kanal açılmadan direkt olarak yerleştirilir.

Sakal Ekimi

Bu işlem erkeklerin sakal ve bıyık bölgesini kapsayan alandaki seyrek kılların olduğu ya da hiç kılın olmadığı yerlere saçlı bölgeden alınan kıl köklerinin nakli ile gerçekleştirilir.

Abdominoplasti

Abdominoplasti veya " karın germe ", karnı daha ince ve daha sağlam hale getirmek için uygulanan kozmetik cerrahi bir prosedürdür.

Kaş Ekimi

Kaş ekimi operasyonu, dökülme ya da genetik özelliklere bağlı olarak kaşsız kalan bölgeye, donör bölgeden alınan saç köklerinin nakil edilmesi işlemidir.

Estetik Operasyonlar

Rinoplasti, Meme Dikleştirme, Meme Küçültme, Meme Büyütme, Karın Germe, Kol & Uyluk Germe, Yüz Germe, Vaser Liposuction, Six Pack, Jinekomasti ve Boyun Germe gibi operasyonlar.

Hastalarımızla Röportaj

Коментари

Андреа Бертен
2022-05-05
Всичко беше перфектно, изпратих още 3 души.
Бенджамин Артман
2022-03-21
Un loc unde profesionalismul si luxul se imbina perfect.
Алберт Прайд
2022-03-21
Resultele sunt excelente, nu si-a dat seama nimeni ca este par implantat, arata complet natural.
Джонсън Крафт
2022-03-21
Ich hatte vor 1 Jahr eine Haartransplantation. Sie haben mich während des gesamten Prozesses begleitet. tolle ergebnisse danke
Труди Бейдър
2022-03-18
Честно казано, в началото отидох на трансплантация на коса, защото се притеснявах, беше трудно решение за мен. Благодарение на всеотдайната работа на екипа, резултатите бяха далеч над очакванията ми. Трансплантираната ми коса ме направи много щастлива, мога да кажа, че имиджът ми се промени. Това определено е единственото място, което бих препоръчал на притеснените хора около мен. Искам да им благодаря за една клиника, която си върши работата както трябва.02:24
Родерика Бек
2022-03-17
Приятелят ми имаше готова трансплантация, така че дойде с барета с насърчението му. Днес съм на 20 ден, никога не съм предполагал, че ще стане и толкова лесно, всичко беше перфектно.
Стив Тейлър
2022-03-17
Направихме операцията преди около 3 години. Все едно съм се родил отново. С изключение на приятелите ми, които знаят, че имах октомври, никой нямаше да разбере, ако не им казах, че косата ми е октомври. съветвам
Франц Рихтер
2022-03-17
Отидох по препоръка на мой приятел, радвам се, че отидох. Те бяха много заинтересовани и интересът продължава. Останахме много доволни от лекарите и асистентите. Определено бих го препоръчал на всеки, който го обмисля.
Йонас Цайт
2022-03-17
Обърнаха голямо внимание на безболезнената анестезия, естетичния външен вид и хигиената. Бях много доволен. Институция, на която можете да се доверите за вашето здраве. Успех в работата!

Konum

WhatsApp