Centro de peluquería Selda

Saç Ekimi ve
Estético

Centro Selda, 10 yılı aşkın deneyime sahip ödüllü saç ekim merkezi. Şimdi ücretsiz danışma formunu doldurun ve bu aya özel %20 indirimden yararlanın.

Transfer

Yurtdışından gelen hastalarımızın güvenliği ve konforu için havalimanından kalacakları otele kadar dezenfekte araçlarımızla yardımcı oluyoruz.

Konaklama

Hastalarımıza paketleri dahilinde ise konaklama hizmeti sunuyoruz ve otelden kliniğe olan transfer sürecinde yanında oluyoruz.

Kontrol

Kliniğimizdeki operasyonlarınız tamamlandıktan sonraki süreçte de doktorlarımız durumunuzu kontrol ediyor. Tüm bu süreçlerde deneyimli ekip üyelerimizde size eşlik ediyor.

sobre nosotros

Pequeños toques para resultados perfectos

Selda Hair Center yurtiçinden ve yurtdışından gelen hastalara, teknolojik cihazlar ve modern tıbbi yöntemlerle estetik ve plastik cerrahi, saç ekimi ve medikal estetik alanlarında her türlü hizmeti sunmaktadır.

0 +

Operación

0 %

Memnuniyet

Nuestros servicios

FUE Saç Ekimi

Fue yöntemi saç köklerinin, donör bölge olarak seçilen bölgeden tek tek alınarak yani ciltten ayrılarak istenilen bölgeye implant edilmesi işlemidir.

DHI Saç Ekimi

"Doğrudan Saç Ekimi" anlamına gelir. Bu yöntemde choi adlı medikal kalem sayesinde greftler toplanır, ardından yine bu kalem sayesinde alınan saçlar cilde kesi, kanal açılmadan direkt olarak yerleştirilir.

Sakal Ekimi

Bu işlem erkeklerin sakal ve bıyık bölgesini kapsayan alandaki seyrek kılların olduğu ya da hiç kılın olmadığı yerlere saçlı bölgeden alınan kıl köklerinin nakli ile gerçekleştirilir.

Abdominoplasti

Abdominoplasti veya " karın germe ", karnı daha ince ve daha sağlam hale getirmek için uygulanan kozmetik cerrahi bir prosedürdür.

Kaş Ekimi

Kaş ekimi operasyonu, dökülme ya da genetik özelliklere bağlı olarak kaşsız kalan bölgeye, donör bölgeden alınan saç köklerinin nakil edilmesi işlemidir.

Estetik Operasyonlar

Rinoplasti, Meme Dikleştirme, Meme Küçültme, Meme Büyütme, Karın Germe, Kol & Uyluk Germe, Yüz Germe, Vaser Liposuction, Six Pack, Jinekomasti ve Boyun Germe gibi operasyonlar.

Hastalarımızla Röportaj

Comentarios

Andrea Bertín
2022-05-05
Todo fue perfecto envié a 3 personas más.
Benjamín Artman
2022-03-21
Un loc unde profesionalismul si luxul se imbina perfect.
orgullo alberto
2022-03-21
Rezultatele sunt excelente, nu si-a dat seama nimeni ca este par implantat, arata complet natural.
Artesanía de Johnson
2022-03-21
Ich hatte vor 1 Jahr eine Haartransplantation. Sie haben mich während des gesamten Prozesses begleitet. tolle ergebnisse danke
trudy bader
2022-03-18
Honestamente, al principio me hice un trasplante de cabello porque estaba preocupada, era una decisión difícil para mí. Gracias al trabajo dedicado del equipo, los resultados fueron mucho más allá de lo que esperaba. Mi cabello trasplantado me hizo muy feliz, puedo decir que mi imagen ha cambiado. Este es definitivamente el único lugar que recomendaría a las personas preocupadas que me rodean. Me gustaría agradecerles por una clínica que hace su trabajo correctamente.02:24
roderika beck
2022-03-17
Mi amigo tenía un trasplante listo, así que vino boina con los ánimos de él. Hoy estoy en el día 20, nunca pensé que lo haría y así de fácil, todo fue perfecto.
steve sastre
2022-03-17
Realizamos la operación hace unos 3 años. Es como si volviera a nacer. Salvo mis amigas que saben que yo tenía un octubre, nadie entendería si no les dijera que mi pelo era octubre. yo aconsejo
Franz Richter
2022-03-17
Fui por recomendación de un amigo, me alegro de haber ido. Estaban muy interesados y el interés aún continúa. Quedamos muy satisfechos con los médicos y asistentes. Definitivamente lo recomendaría a cualquiera que lo esté considerando.
Jonas Zeit
2022-03-17
Prestaron gran atención a la anestesia indolora, la apariencia estética y la higiene. Estaba muy satisfecho. Una institución en la que puede confiar para su salud. ¡Buena suerte con tu trabajo!

Konum

WhatsApp