İstanbul Saç Ekim Merkezi

Saç ekimi tedavisinde teknolojinin ilerlemesiyle birlikte gelinen son durum sağlık sektörünün ve saçları dökülen kişilerin yüzünü gülümsetiyor. Bu tedavinin çoğalmasının ve tercih edilirliğinin artması sonucunda piyasa üzerinde oluşmuş ve oluşmaya devam eden birçok saç ekim merkezi bulunmaktadır. İstanbul Saç Ekim Merkezi’mizde oldukça son teknoloji aletler ve uzman doktorlarımız eşliğinde kişilerin saç ekim uygulamalarını yapmaktayız. Son derece önemsediğimiz müşteri memnuniyetiyle birlikte kişilere belgelerimiz, uzman doktor ve sağlık çalışan kadromuzla güven temsil etmekteyiz.

Ekim yöntemlerimizin fazlalığı, son teknoloji aletlerimiz ve kişilere verdiğimiz güven sayesinde İstanbul üzerinde oldukça fazla tercih edildiğimizi de belirtmek istiyoruz. İçinizde en ufak tereddüt olmaması için sizlere operasyon sürecinin öncesini ve sonrasını, süreçte neler yaşanacağını ve neler yapmanız gerektiğini anlatıyoruz. Doktorlarımız tarafından saç analizi, kişiye özel saç ekim planı, saç ekim uygulaması ve ekim sürecinin sonrası da takip ediliyor. Sağlık çalışanlarımızın bu alandaki tecrübesi de oldukça fazla olmakla birlikte sunduğumuz hizmetin oldukça güvenilir olduğunu da söylemeliyiz.

Saç Analizi

Biliyorsunuz ki saç ekimi oldukça önemli bir tedavidir; bu tedaviyi yanlış yapan ve günümüzde birçok fırsatçı kişi bulunuyor. Güvenilir, memnuniyet seviyesi yüksek, son seviye teknolojik aletlerle, alanında uzmanlaşmış doktorlar ve tecrübeli sağlık çalışanlarımızla birlikte sizlere en iyi hizmeti vermeyi kendimize borç bildik. Bu anlayışla İstanbul’da bulunan İstanbul Saç Ekim Merkez’imizi işletmeye devam ediyoruz; sağlığınızı bizlere emanet edip güvenilir bir şekilde saç ekim tedavinizi olabilirsiniz. Sizlere biraz bu süreçten bahsetmek istiyoruz; doktorlarımız ve sağlık çalışanlarımız tarafından oldukça titiz bir şekilde saç analinize tabi tutulacaksınız.

istanbul saç ekim merkezi

Saç analiniziniz birçok faktöre dayalı olarak tamamlanıyor ve doktorlar tarafından raporlanıyor; saç analizinin ardından uygulanacak aşama saç ekim planıdır. Kişiye özel saç ekim planını oldukça doğru şekilde yapmaya özen gösteriyoruz; bu planı uygun saç stiliyle de süslüyoruz diyebiliriz. Saç ekim planının yapılmasının ardından oluşabilecek başta durum operasyonu geçireceğiniz günü belirlemektir. Doktor ve sağlık çalışanlarımızın tavsiyeleriyle birlikte oluşturduğumuz programa uyarak ve operasyon sürecinin bitimi halinde takibinizde bulunarak bu süreci devam ettiriyoruz.

Operasyon gününün ardından iyileşme süreciniz başlıyor ve doktorlarımız dahilinde sağlık çalışanlarımızın yakın takibiyle bu sürece devam ediyorsunuz. Doğru saç analizi, saç stili, kişiye özel saç ekimi planı, iyileşme süreci ve iyileşme sürecinin takibiyle birlikte hizmette sınır tanımıyoruz. İstanbul Saç Ekim Merkezi’mizde kişilere sunduğumuz hizmetteki amacımız iş anlayışımızla birlikte iş ahlakının da oturtulması sonucunda daha çok kişiye hizmet verebilmektir.

Piyasa üzerinde bulunan saç ekim merkezlerinin seçiminde dikkatli olmanızı öneriyoruz; bu alan üzerinde yoğunlaşmış birçok kişi olduğundan dolayı ülkemizde fırsatçılar da kendini gizleyerek yanlış ekimler sonucunda kişileri mahcup etmeyi başarıyor. Bu durumda saç ekim merkezlerinin güvenilirliği, hizmet durumları, uzman doktorları ve sağlık çalışanları oldukça önemlidir.