dhi

Che cos'è il trapianto di capelli DHI? Vantaggi del trapianto di capelli DHI!

[vc_row][vc_column][vc_separator color=”black” align=”align_left” border_width=”3″ el_width=”30″][vc_column_text]

Dhi Saç Ekimi Nedir?

 

Saç kadınlar ve erkekler için görünüş olarak nitelendirilen önemli ayrıntıdır. Bu yüzden saç dökülmelerine karşı DHI saç ekimi diye bir sistem geliştirildi. Bu sistem sayesinde saçlar köklenerek kelliğe son verilmektedir. Peki, dhi saç ekimi nedir bu saç ekimi aynı zamanda, implanter pen saç ekimi olarak da adlandırılmaktadır. Gelişmiş saç ekimi teknolojisi ile doğrudan saç ekimi gerçekleşmektedir. Bu yöntemin en belirgin özelliği kesik açılmadan saç ekimi yapılmasıdır. Bu iki aşamadan oluşan yöntem oldukça tercih edilen bir saç ekimi şeklidir.

 

 

Dhi Saç Ekimi Avantajları Nelerdir?

Herhangi bir estetik müdahale yapılmadan yapılan saç ekimi olduğu için tercih çokça edilmektedir. Sadece erkekler için değil kadınlar için de sıklıkla kullanılan bir yöntemdir. Doğru açı belirlenerek yapılan bu yöntem kişinin saçlarını oldukça doğal bir şekle büründürmektedir. Diğer yöntemlere göre daha kısa ve etkili sonuç vermektedir. Bu yöntem yani dhi saç ekimi avantajları oldukça kalıcı çözümler ortaya çıkmaktadır. Kesinlikle mevcut saçlar hasar görmeden yapılan bir işlemdir. İşlemi yaptıran kişi hızlı bir şekilde toparlanma süreci içerisine girmektedir. Gelişmiş son teknoloji alet sayesinde bekleme süresi minimuma indirilmiş olmaktadır. Oldukça risksiz bir yöntemdir.

 

DHI Saç Ekimi Aşamaları Nelerdir?

 

Saçın ekileceği bölgeye lokal anestezi uygulanarak işleme başlanmaktadır. Bu işlem aletin özel kalemi ile devam etmektedir. Bu kalem, saç köklerini sırası ile toplamaktadır. Toplanan saç kökleri bir cihaz vasıtasıyla kafadaki derinin üzerine yerleştirerek işleme devam edilir. Bu işlem bu şekilde devam ederken saç kökleri de yavaşça kafa derisinin altına yerleşmiş olmaktadır. Bu yöntem, kesinlikle sağlıklı dokulara zarar vermemektedir. Bu işlemin saat yaklaşık 10 ila 12 saat arası sürmektedir. İşlem bittikten sonra yıkama ikinci gününden sonra başlamaktadır. Bu işlem bu şekilde sekiz gün boyunca sürmektedir.

 

DHI Saç Ekimi Fiyatları Nasıldır?

 

Fiyatlar hakkında net bir bilgi verilmemektedir. Çünkü fiyatlar, kişiden kişiye ekilen bölgenin büyüklüğüne saç ekimi sayısına göre farklılık göstermektedir. Bu işlem kesinlikle uzman kişiler tarafından yapılır. Fiyatlarda muayene edildikten sonra belli olmaktadır. Kişi kapsamlı bir muayeneden geçtikten sonra ne kadar saç ekileceği bu işimin ne kadar süreceği ne kadar büyük bir bölge olup olmadı burada belli olmaktadır. Hasta ekiminin yapılacağı kliniği kesinlikle uzman kişiler tarafından açılmış ve ekimi gerçekleştirecek kişilerin uzman olması çok önemlidir.

 

DHI Saç Ekimi Her Yerde Yapılır mı?

 

Saç ekimi her yerde yapılmamaktadır. Bu yüzden güvenilir kadrosu ile seldahaircenter.com adresinden kolayca ulaşabileceğiniz klinikte saç ekimi yapılmaktadır. Burada uzman kadrosu ve muhteşem hizmetleri ile kişinin memnun edecek saç ekimi yapılmaktadır. Uygun donanım ve ekipmanlar ile hijyenik ortamda gerçekleşen bu ekim müşterilerden tam not almaktadır. Yapılan ekim sonrası düzenli kontrollerle herkes istediği saçlara kavuşabilmektedir.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

WhatsApp