Centro Capelli Selda

Saç Ekimi ve
Estetico

Centro Selda, 10 yılı aşkın deneyime sahip ödüllü saç ekim merkezi. Şimdi ücretsiz danışma formunu doldurun ve bu aya özel %20 indirimden yararlanın.

Transfer

Yurtdışından gelen hastalarımızın güvenliği ve konforu için havalimanından kalacakları otele kadar dezenfekte araçlarımızla yardımcı oluyoruz.

Konaklama

Hastalarımıza paketleri dahilinde ise konaklama hizmeti sunuyoruz ve otelden kliniğe olan transfer sürecinde yanında oluyoruz.

Kontrol

Kliniğimizdeki operasyonlarınız tamamlandıktan sonraki süreçte de doktorlarımız durumunuzu kontrol ediyor. Tüm bu süreçlerde deneyimli ekip üyelerimizde size eşlik ediyor.

chi siamo

Piccoli tocchi per risultati perfetti

Selda Hair Center yurtiçinden ve yurtdışından gelen hastalara, teknolojik cihazlar ve modern tıbbi yöntemlerle estetik ve plastik cerrahi, saç ekimi ve medikal estetik alanlarında her türlü hizmeti sunmaktadır.

0 +

Operazione

0 %

Memnuniyet

I nostri servizi

FUE Saç Ekimi

Fue yöntemi saç köklerinin, donör bölge olarak seçilen bölgeden tek tek alınarak yani ciltten ayrılarak istenilen bölgeye implant edilmesi işlemidir.

DHI Saç Ekimi

"Doğrudan Saç Ekimi" anlamına gelir. Bu yöntemde choi adlı medikal kalem sayesinde greftler toplanır, ardından yine bu kalem sayesinde alınan saçlar cilde kesi, kanal açılmadan direkt olarak yerleştirilir.

Sakal Ekimi

Bu işlem erkeklerin sakal ve bıyık bölgesini kapsayan alandaki seyrek kılların olduğu ya da hiç kılın olmadığı yerlere saçlı bölgeden alınan kıl köklerinin nakli ile gerçekleştirilir.

Abdominoplasti

Abdominoplasti veya " karın germe ", karnı daha ince ve daha sağlam hale getirmek için uygulanan kozmetik cerrahi bir prosedürdür.

Kaş Ekimi

Kaş ekimi operasyonu, dökülme ya da genetik özelliklere bağlı olarak kaşsız kalan bölgeye, donör bölgeden alınan saç köklerinin nakil edilmesi işlemidir.

Estetik Operasyonlar

Rinoplasti, Meme Dikleştirme, Meme Küçültme, Meme Büyütme, Karın Germe, Kol & Uyluk Germe, Yüz Germe, Vaser Liposuction, Six Pack, Jinekomasti ve Boyun Germe gibi operasyonlar.

Hastalarımızla Röportaj

Commenti

Andrea Bertin
2022-05-05
Tutto era perfetto, mando altre 3 persone.
Benjamin Artman
2022-03-21
Un loc unde profesionalismul si luxul se imbina perfect.
Alberto Orgoglio
2022-03-21
Rezultatele sunt excelente, nu si-a dat seama nimeni ca este par implantat, arata complet natural.
Johnson Craft
2022-03-21
Ich hatte vor 1 Jahr eine Haartransplantation. Sie haben mich während des gesamten Prozesses begleitet. tolle ergebnisse danke
Trudi Bader
2022-03-18
Onestamente, all'inizio sono andato a fare un trapianto di capelli perché ero preoccupato, è stata una decisione difficile per me. Grazie al lavoro devoto del team, i risultati sono stati ben oltre quello che mi aspettavo. I miei capelli trapiantati mi hanno reso molto felice, posso dire che la mia immagine è cambiata. Questo è sicuramente l'unico posto che consiglierei alle persone preoccupate intorno a me. Vorrei ringraziarli per una clinica che svolge correttamente il suo lavoro.02:24
Roderika Beck
2022-03-17
Il mio amico ha avuto un trapianto pronto, quindi è venuto con il berretto con l'incoraggiamento di lui. Oggi sono il giorno 20, non avrei mai pensato che sarebbe stato facile, tutto era perfetto.
Steve Sarto
2022-03-17
Abbiamo eseguito l'operazione circa 3 anni fa. È come se fossi nato di nuovo. A parte i miei amici che sanno che ho avuto un ottobre, nessuno capirebbe se non dicessi loro che i miei capelli erano ottobre. io consiglio
Franz Richter
2022-03-17
Sono andato su consiglio del mio amico, sono contento di esserci andato. Erano molto interessati e l'interesse continua ancora. Siamo rimasti molto soddisfatti dei medici e degli assistenti. Lo consiglierei sicuramente a chiunque lo stia considerando.
Jonas Zeit
2022-03-17
Hanno prestato grande attenzione all'anestesia indolore, all'aspetto estetico e all'igiene. Sono stato molto soddisfatto. Un istituto di cui ti puoi fidare per la tua salute. Buona fortuna con il tuo lavoro!

Konum

WhatsApp