Centrul de coafură Selda

Saç Ekimi ve
Estetic

Centrul Selda, 10 yılı aşkın deneyime sahip ödüllü saç ekim merkezi. Şimdi ücretsiz danışma formunu doldurun ve bu aya özel %20 indirimden yararlanın.

Transfer

Yurtdışından gelen hastalarımızın güvenliği ve konforu için havalimanından kalacakları otele kadar dezenfekte araçlarımızla yardımcı oluyoruz.

Konaklama

Hastalarımıza paketleri dahilinde ise konaklama hizmeti sunuyoruz ve otelden kliniğe olan transfer sürecinde yanında oluyoruz.

Kontrol

Kliniğimizdeki operasyonlarınız tamamlandıktan sonraki süreçte de doktorlarımız durumunuzu kontrol ediyor. Tüm bu süreçlerde deneyimli ekip üyelerimizde size eşlik ediyor.

despre noi

Mici atingeri pentru rezultate perfecte

Selda Hair Center yurtiçinden ve yurtdışından gelen hastalara, teknolojik cihazlar ve modern tıbbi yöntemlerle estetik ve plastik cerrahi, saç ekimi ve medikal estetik alanlarında her türlü hizmeti sunmaktadır.

0 +

Operațiune

0 %

Memnuniyet

Serviciile noastre

FUE Saç Ekimi

Fue yöntemi saç köklerinin, donör bölge olarak seçilen bölgeden tek tek alınarak yani ciltten ayrılarak istenilen bölgeye implant edilmesi işlemidir.

DHI Saç Ekimi

"Doğrudan Saç Ekimi" anlamına gelir. Bu yöntemde choi adlı medikal kalem sayesinde greftler toplanır, ardından yine bu kalem sayesinde alınan saçlar cilde kesi, kanal açılmadan direkt olarak yerleştirilir.

Sakal Ekimi

Bu işlem erkeklerin sakal ve bıyık bölgesini kapsayan alandaki seyrek kılların olduğu ya da hiç kılın olmadığı yerlere saçlı bölgeden alınan kıl köklerinin nakli ile gerçekleştirilir.

Abdominoplasti

Abdominoplasti veya " karın germe ", karnı daha ince ve daha sağlam hale getirmek için uygulanan kozmetik cerrahi bir prosedürdür.

Kaş Ekimi

Kaş ekimi operasyonu, dökülme ya da genetik özelliklere bağlı olarak kaşsız kalan bölgeye, donör bölgeden alınan saç köklerinin nakil edilmesi işlemidir.

Estetik Operasyonlar

Rinoplasti, Meme Dikleştirme, Meme Küçültme, Meme Büyütme, Karın Germe, Kol & Uyluk Germe, Yüz Germe, Vaser Liposuction, Six Pack, Jinekomasti ve Boyun Germe gibi operasyonlar.

Hastalarımızla Röportaj

Comentarii

Andrea Bertin
2022-05-05
Totul a fost perfect, am mai trimis 3 persoane.
Benjamin Artman
2022-03-21
Un loc unde profesionalismul si luxul se imbina perfect.
Albert Pride
2022-03-21
Rezultatele sunt excelente, nu si-a dat seama nimeni ca este prin implantat, arata complet natural.
Johnson Craft
2022-03-21
Ich hatte vor 1 Jahr eine Haartransplantation. Sie haben mich während des gesamten Prozesses begleitet. tolle ergebnisse danke
Trudy Bader
2022-03-18
Sincer, am fost la început la un transplant de păr pentru că eram îngrijorat, a fost o decizie grea pentru mine. Datorită muncii devotate a echipei, rezultatele au fost cu mult peste ceea ce mă așteptam. Părul meu transplantat m-a bucurat foarte mult, pot spune că imaginea mea s-a schimbat. Acesta este cu siguranță singurul loc pe care l-aș recomanda persoanelor îngrijorate din jurul meu. Aș dori să le mulțumesc pentru o clinică care își face treaba corect.02:24
Roderika Beck
2022-03-17
Prietenul meu a avut un transplant gata, așa că a venit beretă cu încurajarea lui. Sunt azi în ziua 20, nu m-am gândit niciodată că va fi și așa de ușor, totul a fost perfect.
Steve Croitor
2022-03-17
Am efectuat operatia acum vreo 3 ani. Parcă m-aș fi născut din nou. Cu excepția prietenilor mei care știu că am avut un octombrie, nimeni nu ar înțelege dacă nu le-aș spune că părul meu a fost octombrie. recomand
Franz Richter
2022-03-17
Am mers la recomandarea prietenului meu, ma bucur ca am fost. Au fost foarte interesați și interesul continuă. Am fost foarte mulțumiți de medici și asistenți. Cu siguranță l-aș recomanda oricui se gândește la asta.
Jonas Zeit
2022-03-17
Au acordat o mare atenție anesteziei nedureroase, aspectului estetic și igienei. Am fost foarte mulțumit. O instituție în care poți avea încredere pentru sănătatea ta. Spor la munca!

Konum

WhatsApp