Ce este Rinoplastia? Cui se poate face?

Ce este Rinoplastia? Cui se poate face?

Se mai numește și rinoplastie rinoplastie Chirurgia este o operație efectuată pentru a schimba forma sau dimensiunea nasului. Deoarece nasul este situat în centrul feței, chiar și diferențele minore ale nasului vor determina îmbunătățiri serioase ale atractivității generale a feței. Chirurgia nazală este unul dintre cele mai vechi exemple de chirurgie estetică și atrage și astăzi o mare atenție. Rezumatul tranzacției -İşlem zamanı:1,5 ila üç saat-Hastanede kalma zamanı:1-2 akşam-Anestezi: Genel anestezi alt kısmında ya da sedasyon ile kısmi uyuşturma-İyileşme zamanı:6 ila 12 ayBurnunuz yüzünüzün merkezinde yer almaktadır, bu nedenden dolayı yüzünüzün görüntüsüne katkı vermekte olan ana etmendir. Burnunuzun nitelikleri ebeveynlerinizden kalıtım ile alınırken, bu nitelikler buluğ devresinde tamamıyla şekillenmeye başlar. Değişik biçim ve ölçülerde burunlara sahip kişilerin yanı sıra, hoş bir burnun ne şekilde gözükmesi gerektiği konusu ile ilgili da birden fazla değişik görüş bulunur.Bazı kişiler burunlarının biçimi ve ölçüsünü beğenmemekte ve bunun neticesinde rinoplastie dorește să ajungă la o soluție. Persoane care au suferit leziuni ale zonei nasului după traumatisme sau răni. operație la nas Se gândește să aibă un nas frumos. Pe langa acestea, pacientii care au probleme respiratorii din cauza structurii nasului isi doresc si aceasta operatie. 

 Ce îmi va adăuga estetica nasului?

Rinoplastie görüntünün yanı sıra çoğu sorunu çözüme ulaştırmakta kullanılıyor. Bunlardan kimileri:-Solunum Problemlerinin İyileştirilmesi. Bu problemle alakadar operasyon işlevsel rinoplastie Numit si. Reducerea dimensiunii și a profilului nasului. În plus, reducerea rinoplastie olarak da adlandırılmaktadır, Burnun ölçülerini ve profilini büyütmek.-Boyutu yükseltmek emeli ile yapılan rinoplastie Operația se numește rinoplastie de augmentare. Lucrare la nas poate necesita utilizarea unei grefe sau a unui implant nazal, remodelarea vârfului, podului sau nărilor nasului. Această operație presupune ruperea osului nazal și restructurarea cartilajului, reglarea distanței în nas și buza superioară. 

 Cine poate avea o operație estetică a nasului?

Rinoplastia este una dintre cele mai efectuate proceduri din Turcia atât pentru bărbați, cât și pentru femei. Candidații la rinoplastie se datorează, în general, problemelor estetice din nas. operație la nas olmayı seçerler. Nefes alma problemleri gibi işlevsel problemler yaşamakta olan hastalar da bu işlemi seçmektedir. Bahsedilen işlevsel problemler burun tıkanıklığı ve gürültüyle, yüksek sesli nefes alma gibi sorunları oluşturabilmektedir. Ayrıyeten bu sorunlara sahip insanlar uyurken bu işlevsel problemler yüzünden horlama sorunu çekmektedir.Aşağıdaki maddelerden bir ya da birden çoğuna sahip insanlar rinoplasti için makul aday olarak sayılmaktadır.Burun ölçüsü ve biçiminden memnun olmamak, Burnunuzda travma daha sonrası oluşmuş olan hasar bulunması, Fonksiyonel burun sorunları nedeniyle zorlanarak nefes almak, Gürültüyle horlamak, Sağlıklı sınırların içinde bir vücut kütle endeksine (BMI) sahip olmak, Sağlık hali iyi ve önemli hastalığı olmamak, Zihinsel ve duygusal olarak ameliyata hazır olmak, Ameliyat sonucu için gerçekçi beklentilere sahip olmak.Preturi pentru rinoplastie Este foarte convenabil și oricine dorește este în măsură să o facă cu ușurință. Preturi pentru rinoplastie în general este destul de potrivit pe lângă asta preturi de rinoplastie este în general stabilă   
WhatsApp