Saç ekimi fiyatları 5000 greft.

Saç Ekimi Fiyatları 2022

Saç Ekimi Nedir?

Saçların dökülmesi ile beraber cansız bir görünüm oluşmaktadır. Bu görünümü ortadan kaldırmak isteyen kişiler saç ekim işlemlerine başvurmaktadır. Saç ekimi işlemleri farklı teknikler üzerinden kişiye özel hazırlanarak uygulanmaktadır. Saç ekimi saçın gerekli görülen yerlerine ve eksik saç yüzeyine uygulanarak yapılmaktadır. Saç kökünün aktif olmadığı alanlara uygulanan bu ekim işlemleri beraberinde cilt yüzeyinde tekrar canlanmayı bekleyen saç kökleri oluşmaktadır. Saç ekimiişlemleri kişiye yönelik farklı işlem olanakları da sunmaktadır.

Saç ekimi işlemleri saçın dökülme oranına göre belirlenmektedir. Hazırlanan fue tekniği ile saçlar eskisinden çok daha fazla ve güçlü çıkmaya başlamaktadır. Kökleri tekrar canlandırmaya yönelik yapılan bu işlem ile beraber saçlar parlak ve sık çıkmaktadır. Kellik problemleri için uygulanan saç ekim işlemleri arasında fue saç ekimi son dönemin en popüler uygulamalarından biridir. Doğal işlemlerden biri olan fue saç ekimi sayesinde kişinin kendi doğal saçları yüzey üzerinde çıkmaya başlamaktadır. Tüm saç yüzeyi için uygulanan işlemlerden biridir.

Saç Ekim İşlemi Kimler İçin Uygundur?

Tekniğe bağlı olarak erken yaşta saç dökülme sorunları ile karşılaşan kişilerde de saç ekimi işlemleri önerilmektedir. Kadınlarda hormonal ya da doğum yapmaya bağlı olarak bölgesel saç dökülme sorunları yaşanmaktadır. Bölgesel kelliği gidermek amacı ile saç ekimi işlemleri kadınlara da uygulanmaktadır. Erken yaşta saçları dökülmeye başlayan kişiler kellik ilerlemeden saç ekim tekniklerinden faydalanmaktadır. Ardından saçlar eski doğal görünüme kavuşmaktadır.

Saç Ekimi Fiyatları 2022

Saç ekimi fiyatları 2022 için merkezimiz üzerinden bilgi almak mümkündür. Yenilenen teknikler ile beraber kişiye uygulanan işlemlerde saç ekimi fiyatları 2022 güncel fiyatlandırma uygulanmaktadır. İşlemlerin kaliteli ve kesin sonuç vermesi ile beraber saç ekimi fiyatları 2022 pek çok kişinin bütçesine uygun şekilde hazırlanmaktadır. Fue tekniği ve Dhi saç ekim teknikleri kişilerin kesin sonuç almalarını sağlayan saç ekim yöntemleri arasına girmektedir. Saç ekim uygulamalarından kısa sürede sonuç almak isteyen kişiler firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi almaktadır.

5000 Greft Saç Ekimi Fiyatı

Saç yoğunluğunuz çok düşükse daha yüksek sayılardada greft ekimine ihtiyaç duyabilirsiniz. 5000 greft saç ekimi operasyonu oldukça yoğun bir ekim sürecidir. Bu operasyon, sadece 3000-4000 saç greftinin ekildiği ortalama saç ekimi prosedüründen çok daha karmaşık olduğu için her hasta için uygun değildir. Öncelikle donör bölgeden 5000 greftin alınabilmesi için sağlıklı saç greftlerinin sayısı yeterli ve sağlıklı olması gerekir. Tüm bu şartları sağlıyorsanız uzmanımıza danışabilir ve operasyona uygun olup olmadığınızı kesin olarak öğrenebilirsiniz.

Saç Ekimi İşlemleri Nasıl Yapılır?

Saç ekim işlemleri ilk olarak ense bölgesinde bulunan saç köklerinin alınması ile yapılmaktadır. Alınan bu saç kökleri saçın üst ve yan kısımlarında bulunan açıklıklara ekilmektedir. Saç ekim için uygulanan bu tekniğe greft adı verilmektedir. Greftler saçın tüm yüzeyini kaplayacak şekilde çeşitli işlemlerden geçerek kişinin saç yüzeyine uygulanmaktadır. Bazı kişilerde kol ya da göğüs bölgesinde bulunan kıl köklerinin alınması ile de saç ekim işlemleri yapılmaktadır. Kişilerde bulunan açıklığa göre birkaç saat saç ekim işlemleri devam etmektedir. Maksimum işlem süreci ise 3 saat sürmektedir.

Fue Saç Ekim Yöntemi Nedir?

Folicular Unite Extraction adı verilen Fue saç ekim yöntemi saça en doğal görünümü kazandırmaya yönelik geliştirilen işlemlerden biridir. Modern saç ekim uygulamaları arasında yer almaktadır. Hiçbir ağrı ya da acı hissi yaşanmadan saç ekim işlemleri tamamlanmaktadır. Lokal anestezi uygulanarak saç ekimi yapılmaktadır. Mikro aletler kullanılarak tek tek saç kökleri deri altına işlenmektedir. Yeni açılan kanallar içerisine de yeni kökler yerleştirilmektedir. Saçın tüm yüzeyine rahatlıkla uygulanan bu işlem acısız ve ağrısız olması bakımından kişilerin günlük hayatlarına devam etmeleri sağlanır.

Fue Saç Ekim İşlemleri Avantajları Nelerdir?

Kıl köklerinin saç kanallarına ekilmesi ile gerçekleşen Fue saç ekim işlemleri saça doğal bir görünüm sunmaya yardımcı olmaktadır. Bu işlem en hızlı ve kesin sonuç veren saç ekim teknikleri arasına girmektedir. Herhangi bir acı ya da iz bırakmayan bu işlem aynı zamanda sık ekim işlemleri ile beraber saçın daha gür ve canlı çıkmasını sağlamaktadır. Etkili ve kesin sonuç görmek isteyen pek çok hasta merkezimiz içerisinde yer alan fue saç ekim uygulamalarından faydalanmaktadır. Bu işlem 3-4 ay sonunda canlı saç görünümü sunmaktadır.

Saç Ekimi Sıkça Sorulan Sorular

WhatsApp