saç ekiminde fiyat farklılıkları neye göre belirlenir.

Saç ekiminde fiyat farklılıkları neye göre belirlenir?

[vc_row][vc_column][vc_separator color=”black” align=”align_left” border_width=”3″ el_width=”30″][vc_column_text]Saç ekimi operasyonlarında oluşan fiyat farklılıklarındaki en temel sebeplerin neler olduğu hastalar tarafından çok fazla merak edilen konulardan biridir. Bu yazımızda bu farklılıkların neye göre belirlendiğini irdelemek istedik.[/vc_column_text][vc_column_text]

  • Fiyat farklılıklarını en çok etkileyen operasyonda kullanılan tekniklerin birbirlerinden farklı oluşudur. Bu aşama da hastaların Fue Saç ekimi, DHI(Direct Hair İmplantation) saç ekimi veya Safir saç ekiminden mi faydalanacağını belirlemesi gerekmektedir. Yöntemler ve teknikler birbirinden farklı olduğundan dolayı hastalara uygun olan tekniğin belirlenmesinde uzmanlar ve hastalar birlikte karar verirler.
  • Uzman doktorun bilinirliği, becerileri, alanında profesyonel kişi olması ve önceki deneyimleri bu farklılığın temellerindendir. Alanında profesyonel kişiler ile çalışan hasta daha doğal saçlar ve daha kolay operasyon süreçlerinden geçmektedirler.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

  • Saç ekimi operasyonunda hastaya ne kadar greft uygulanacak olması fiyatı etkilemektedir. Greftler ekilecek doku miktarına göre farklılık göstermektedir. Bu aşamada her hastanın greft sayısı farklı olacaktır.
  • Bu farklılık hastanın saçlarındaki eksikliğin boyutuyla alakadır. Problemli bölgeler belirlendikten sonra Uzman doktor uygun sayı belirlenir.
  • En doğal ve sağlıklı olarak gözüken saçlar maksimum 5500 greft uygulanmış olan saçlarda görülmektedir.
  • Operasyon sürecinde kullanılacak malzemelerin özel olması hastalara profesyonel bir hizmet sunulmasını sağlar. Kullanılan malzemelerin kalitesi fiyatı etkilemektedir.
  • Yurtdışı veya yurtiçi hastalarımızın konaklama faaliyetlerinden faydalanıyor olmaları operasyon öncesi ve sonrasında konaklanmanın sağlanması fiyat farklığını değişime uğratmaktadır.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”5426″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”Son Yazılarımız” google_fonts=”font_family:Montserrat%3Aregular%2C700|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”][vc_separator color=”black” align=”align_left” border_width=”3″ el_width=”30″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”3″ item=”basicGrid_SlideFromLeft” grid_id=”vc_gid:1641821950285-cee9f793-c2f6-3″][/vc_column][/vc_row]

WhatsApp