3000 greft saç ekimi fiyatları

3000 گرافٹ ہیئر ٹرانسپلانٹ کی قیمتیں۔

Saç dökülmesi problemleri yaşayan kişiler için geliştirilen greft tekniği saçın tüm yüzeyine ya da saçların dökülen kısımlarına uygulanmaktadır. Sağlıklı saç köklerinin saç derisine yerleştirilmesi sonucunda kısa sürede yeni saçlar oluşmaya başlamaktadır. 3000 greft saç ekimi fiyatları saç ekimi yaptırmak isteyen kişiler tarafından en çok merak edilen konulardan biridir.

İstenen gür ve hacimli saç görünümü için en sık tercih edilen uygulamalardan biridir. Aynı zamanda DHI ve FUE teknikleri ile kişilere özel bir işlem yapılmaktadır. 3000 greft saç ekimi fiyat performans olarak da en kaliteli işlemlerden biridir. Özellikle kısa süre içerisinde hızlı sonuç almak isteyen kişiler yaptırmaktadır.

FUE ve DHI saç ekim teknikleri gelişmiş ince uçlu cihazlar ile uygulanan işlemlerdir. Özellikle cansız saç köklerinin yerini aktif saç kökleri almaktadır. Yapılan operasyon sonucunda 3000 greft sağlıklı saç kökü saç derisine aktarılmaktadır. Bu işlemler hem kalıcı hem de istenen görünümü veren uygulamalardır.

Bu nedenle fiyatları da herkesin bütçesine uygun şekilde ayarlanmaktadır. Bölgesel saç dökülme sorunu yaşayan kişiler için istenen bölgeye özel işlem yapılmaktadır. Aynı zamanda sağlıklı saç görünümü kısa sürede oluşturulmaktadır.

 

3000 Greft Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

Saç ekim işlemleri saçın eksiklik oluşan kısımlarına uygulanmaktadır. Özellikle 4.seviyedeki saç dökülmeleri için ihtiyaç duyulan işlemler arasında yer almaktadır. Bu işlem öncesinde kişinin saç ve saç kökü analizi yapılmaktadır. Açıklık olan kısım incelenerek hangi teknik yapılacağına karar verilmektedir.

Özel vitaminler ile saç derisine ince uçlu iğneler ile işlem yapılmaktadır. Bu işlem açıklık oluşan tüm alanlara yapılmaktadır. 3000 greft ile yapılan saç ekimi uygulamalarında kişi istediği görünüme kısa süre içerisinde kavuşmaktadır.

 

Kimler 3000 Greft Saç Ekimi Yaptırabilir?

3000 greft saç ekimi işlemleri için saçları dökülen, saçlarında bölgesel açıklık oluşan ya da kellik problemi yaşayan kişiler uygundur. Bu kişilerin her biri için özel işlem adımları hazırlanmaktadır. Pek çok kişiye yapılan incelemede yalnız 3. ve 4. seviyede olan hastalara 3000 greft yapılmaktadır.

Bu seviyede olan herkes FUE ve DHI işlemlerinden anında faydalanabilmektedir. Bu işlem yalnız tek seans sürmektedir. Bölgesel açıklığın tamamen giderilmesi adına toplamda 3000 greft saç derisine aktarılmaktadır. Böylelikle saçlar sağlam bir şekilde çıkmaya başlamaktadır.

 

Saç Ekim İşlemleri Sonunda Nelere Dikkat Edilmelidir?

Saç ekimi işlemlerinin devamı oldukça önemlidir. Çoğu hasta işlem sonrasında dikkat edilmesi gereken hususlara uyarak işlemden çok daha hızlı sonuç almaktadır. 3000 greft saç ekimi tekniklerinde işlem sonunda kişinin ilk birkaç gün saçını yıkamaması önerilmektedir.

Aynı zamanda içeriğinde kimyasal olan hiçbir ürün de kullanılmamalıdır. Saç derisinin direk güneşe teması olmamalıdır. Kişi özellikle koruyucu ürünler ile saç derisini güneş ve zararlı ışınlardan korumalıdır. Alkol ve sigara gibi ürünler başta olmak üzere kan sulandırıcı ilaçlar da içilmemelidir.

 

3000 Greft Saç Ekimi Uygulamaları Nasıl İlerler?

3000 greft saç ekimi uygulamalarında ilk olarak hastanın saç kökleri ve derisi incelenmektedir. Yapılan incelemelere göre bir uygulama adımları belirlenmektedir. Operasyondan önce kişilere gerekli olan testler yapılmaktadır. Sonuçların iyi gelmesinin ardından ince uçlu cihazlar yardımıyla yeni kök hücreleri saç derisine yerleştirilmektedir. İşlem yaklaşık olarak 5 ila 8 saat aralığında sürmektedir.

 

3000 Greft Saç Ekimi İşleminin Herhangi Bir Yan Etkisi Var mıdır?

Saç ekim uygulamalarında en merak edilen konulardan biri ise herhangi bir yan etki olup olmamasıdır. 3000 greft saç ekiminde herhangi bir yan etki ya da alerjen durum meydana gelmez. Tamamen işinde uzman ve profesyonel kişiler tarafından uygulama yapılmaktadır. İşlem öncesinde kişiye testler yapılmakta ve güvenle operasyona başlanmaktadır.

 

واٹس ایپ