MEZOTERAPİ

SELDA HAIR CENTER

MEZOTERAPİ

Metabolik, mevsimsel ve strese bağlı nedenlerle saçlarında aşırı dökülme sorunu yaşayanlar, saçlarında kırılma, cansız ve mat görünme sorunu olan kişiler saç mezoterapisinden yararlanabilirler.

Kişinin saç yapısına, dökülme ve yıpranma oranına göre özel karışımlar hazırlanır. Bu karışımların içerisinde kan dolaşımını arttırıcı elementler yer alır. Mezoterapi uygulamasını gerçekleştirecek olan uzmanlar, hastanın saç yapısına göre karışıma farklı ürünlerde ekleyebilir. Hazırlanan karışımı mezoterapi tabancasının içerisine yerleştirilir. Bu araç ile işlemi bütün saç derisine daha kolay ve eşit olarak uygulayabilmek mümkün olmaktadır.

ÖMÜR BOYU GARANTİ

MEZOTERAPİ

Bu işlem, saç ekimi cerrahı, planlanan saç ekimi  için yeterli foliküler ünite toplanana kadar tekrarlanır. Bu işlem 6 saat veya daha fazla sürebilir ve büyük seanslarda ardışık iki gün içinde gerçekleştirilebilir. Yaklaşık 1 mm büyüklüğünde olan donör yaraları yedi ila on gün boyunca tamamen iyileşir.

Greftler alınmadan önce, ince uçlu bir alet kullanılarak saç derisinin kelleşen bölgesinde minik “alıcı bölgeler” açılır. Greftler daha sonra sağlıklı saç üreten foliküllere dönüşecekleri alıcı bölgelere yerleştirilir

SELDA HAIR CENTER

selda hari center logo

ہیئر ٹرانسپلانٹیشن اور جمالیات

ہمیں فالو کریں

مواصلات

سیلڈا ہیئر سینٹر

واٹس ایپ